Chcę się rozwieść lub podzielić wspólny majątek

Nie każde małżeństwo kończy się bajkowym “żyli długo i szczęśliwie”. Chociaż czasem rozstanie wydaje się najlepszym rozwiązaniem, rozwód i podział wspólnego majątku niemal zawsze są jednymi z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu. Są to sprawy o wielkich konsekwencjach, bo często ludzie pracują wiele lat na wspólny dorobek i niekorzystny wynik procesu może zaprzepaścić ten wysiłek. Jest w tym także duży ładunek emocjonalny, bo pewnie czujesz do drugiej osoby żal, a może masz również poczucie skrzywdzenia i obarczasz winą za rozpad związku.

Na czym polega nasza pomoc?

Jako pełnomocnicy w sprawach o rozwód i podział majątku, staramy się każdego przeprowadzić przez ten trudny proces w możliwie najszybszy i najbardziej łagodny sposób, dbając o jak najbardziej satysfakcjonujący rezultat końcowy. Zależy nam na zwycięstwie, ale po procesie, który uwzględnia to, że chcesz w jego czasie normalnie żyć.

Rozumiemy, że perspektywa zetknięcia z wymiarem sprawiedliwości w sprawie przeciwko drugiemu małżonkowi, jest bardzo niekomfortowa. Nie ma w takim odczuciu niczego dziwnego. Dla wielu ludzi rodzi to nowe i poważne problemy, w których rozwiązaniu potrzebna jest pomoc doświadczonych specjalistów. Sprawdź jak oceniają nas ludzie, którym pomagamy w takich sprawach.

Jak się zaczyna współpraca z nami?

Pracę nad każdą sprawą zaczynamy od spotkania i rozmowy, a wstępna konsultacja, w czasie której poznajemy Twoją sytuację, jest u nas zupełnie darmowa. Możemy ją odbyć online i możesz umówić ją tutaj. Wszystko o czym rozmawiamy jest objęte tajemnicą adwokacką, której dotrzymanie traktujemy bardzo poważnie. Prowadzimy sprawy w całej Polsce, ale w trakcie wstępnej konsultacji ustalimy, czy w Twoim przypadku jest to opłacalne i czy warto z nami współpracować pomimo dzielącej nas odległości. Często zależy to od wagi sprawy i nakładu naszej pracy, więc warto poświęcić 20 minut, żeby sobie wyjaśnić najważniejsze kwestie. Możesz mieć pewność, że na spotkaniu nie będziemy używać niezrozumiałego prawniczego języka, który powoduje więcej wątpliwości niż ich rozwiązuje.

Ile kosztują nasze usługi?

Jeśli chodzi o cenę naszych usług, jesteśmy zdeterminowani, żeby nasi klienci uważali naszą pomoc za wartą swojej ceny. Ponieważ każda sprawa jest inna, nie stosujemy sztywnego cennika, który możemy tu umieścić. Ze wskazówek dotyczących ceny możemy jednak dodać, że większość naszych klientów to mali i średni przedsiębiorcy, specjaliści i menedżerowie oraz ludzie, którzy określają samych siebie jako klasa średnia.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej usługi, umów bezpłatną 20-minutową konsultację wypełniając krótki formularz.

    Link do polityki prywatności.

    Regulamin Bezpłatnej Konsultacji