Mam spór o dzieci z drugim rodzicem

Rozpad małżeństwa i rodziny to dramatyczne doświadczenie również dla dzieci. Silny stres i emocje rodziców walczących o przyszłość swoich dzieci mogą wywoływać u nich poczucie niemocy i bezsilności. Rozumiemy, że każdy rodzic w takich sprawach chce zapewnić im dobrą i stabilną przyszłość. Zapewne zadajesz sobie wiele pytań. Zastanawiasz się ile sprawa potrwa? Jaki będzie jej wynik? Co z dziećmi w czasie procesu? Na jakie alimenty możesz liczyć?

Na czym polega nasza pomoc?

Wszystkie powyższe pytania są zasadne i wymagają odpowiedzi i pomocy specjalistów. Jako pełnomocnicy w sporach o dzieci, pomagamy studzić emocje, przeprowadzamy trzeźwą i dogłębną analizę każdej sytuacji, bacząc na dobro dzieci. Przygotowując się do rozprawy przed sądem rodzinnym zawsze rozpatrujemy różne możliwe scenariusze, by w walce o jak najlepszą przyszłość tych młodych ludzi, nic nie mogło nas zaskoczyć. Walczymy o sprawiedliwe alimenty i o umożliwienie kontaktu z dzieckiem, gdy jest on przez drugiego rodzica bezprawnie ograniczany.

Rozumiemy, że perspektywa zetknięcia z wymiarem sprawiedliwości w sprawie o najważniejszą dla Ciebie osobę jest bardzo stresująca. Nie ma w takim odczuciu niczego dziwnego. Dla wielu ludzi rodzi to nowe i poważne problemy, w których rozwiązaniu potrzebna jest pomoc doświadczonych specjalistów. Sprawdź jak oceniają nas ludzie, którym pomagamy w takich sprawach.

Jak się zaczyna współpraca z nami?

Pracę nad każdą sprawą zaczynamy od spotkania i rozmowy, a wstępna konsultacja, w czasie której poznajemy Twoją sytuację, jest u nas zupełnie darmowa. Możemy ją odbyć online i możesz umówić ją tutaj. Wszystko o czym rozmawiamy jest objęte tajemnicą adwokacką, której dotrzymanie traktujemy bardzo poważnie. Prowadzimy sprawy w całej Polsce, ale w trakcie wstępnej konsultacji ustalimy, czy w Twoim przypadku jest to opłacalne i czy warto z nami współpracować pomimo dzielącej nas odległości. Często zależy to od wagi sprawy i nakładu naszej pracy, więc warto poświęcić 20 minut, żeby sobie wyjaśnić najważniejsze kwestie. Możesz mieć pewność, że na spotkaniu nie będziemy używać niezrozumiałego prawniczego języka, który powoduje więcej wątpliwości niż ich rozwiązuje.

Ile kosztują nasze usługi?

Jeśli chodzi o cenę naszych usług, jesteśmy zdeterminowani, żeby nasi klienci uważali naszą pomoc za wartą swojej ceny. Ponieważ każda sprawa jest inna, nie stosujemy sztywnego cennika, który możemy tu umieścić. Ze wskazówek dotyczących ceny możemy jednak dodać, że większość naszych klientów to mali i średni przedsiębiorcy, specjaliści i menedżerowie oraz ludzie, którzy określają samych siebie jako klasa średnia.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej usługi, umów bezpłatną 20-minutową konsultację wypełniając krótki formularz.

    Link do polityki prywatności.

    Regulamin Bezpłatnej Konsultacji