Mam problem prawny z nieruchomością

Nieruchomość, która w założeniu jest domem, źródłem bezpieczeństwa i ma pomagać w bogaceniu się, niestety bywa też źródłem zmartwień i problemów prawnych. Tak jest przede wszystkim gdy jesteś w sporze z sąsiadem lub najemcą, nie możesz się porozumieć ze współwłaścicielem, chcesz podzielić nieruchomość lub wyjaśnić nie do końca znany Ci stan prawny. Biorąc pod uwagę wartość jaką miewają nieruchomości, sprawy te mają wielką wagę i ładunek emocjonalny.

Na czym polega nasza pomoc?

Jako adwokaci zajmujemy się doradzaniem jak najlepiej zachować się w obliczu sporu, przygotowujemy i analizujemy dokumenty i umowy. Wymaga to precyzji i skrupulatności. Reprezentujemy w negocjacjach i sprawach sądowych. Pomagamy Ci zachować się jak najrozsądniej i rozstrzygnąć sprawę na Twoją korzyść, pamiętając o tym, że nie jesteś prawnikiem i liczysz na to, że wytłumaczymy Ci naturę problemu jasnym językiem.

Problemy prawne z domem lub mieszkaniem dotyczą wielu ludzi. Współczując Ci naturalnego w takiej sytuacji stresu, dbamy jednocześnie o to, żebyś zachował się w tej sprawie racjonalnie. Naszym zdaniem w rozwiązaniu problemów, które wtedy powstają potrzebna jest pomoc doświadczonych specjalistów. Sprawdź jak oceniają nas ludzie, którym pomagamy w takich sprawach.
Jak się zaczyna współpraca z nami?

Pracę nad każdą sprawą zaczynamy od spotkania i rozmowy, a wstępna konsultacja, w czasie której poznajemy Twoją sytuację, jest u nas zupełnie darmowa. Możemy ją odbyć online i możesz umówić ją tutaj. Wszystko o czym rozmawiamy jest objęte tajemnicą adwokacką, której dotrzymanie traktujemy bardzo poważnie. Prowadzimy sprawy w całej Polsce, ale w trakcie wstępnej konsultacji ustalimy, czy w Twoim przypadku jest to opłacalne i czy warto z nami współpracować pomimo dzielącej nas odległości. Często zależy to od wagi sprawy i nakładu naszej pracy, więc warto poświęcić 20 minut, żeby sobie wyjaśnić najważniejsze kwestie. Możesz mieć pewność, że na spotkaniu nie będziemy używać niezrozumiałego prawniczego języka, który powoduje więcej wątpliwości niż ich rozwiązuje.

Ile kosztują nasze usługi?

Jeśli chodzi o cenę naszych usług, jesteśmy zdeterminowani, żeby nasi klienci uważali naszą pomoc za wartą swojej ceny. Ponieważ każda sprawa jest inna, nie stosujemy sztywnego cennika, który możemy tu umieścić. Ze wskazówek dotyczących ceny możemy jednak dodać, że większość naszych klientów to mali i średni przedsiębiorcy, specjaliści i menedżerowie oraz ludzie, którzy określają samych siebie jako klasa średnia.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej usługi, umów bezpłatną 20-minutową konsultację wypełniając krótki formularz.

    Link do polityki prywatności.

    Regulamin Bezpłatnej Konsultacji