Myślę, że prokuratura interesuje się moją firmą

Zainteresowanie organów ścigania firmą, której jesteś właścicielem, menadżerem czy pracownikiem nie należy do sytuacji komfortowych. Niezależnie od tego czy tylko przypuszczasz, że sprawa firmy jest badana przez policję i prokuraturę, czy też doszło już do konkretnej czynności jak przeszukanie, często rodzi to więcej pytań niż odpowiedzi. Czego policja i prokuratura mogą szukać? Co mogą już wiedzieć? Jaki może być dalszy przebieg sprawy? Czy mogę być obserwowany lub podsłuchiwany? Czy zagrożony jest majątek firmy? Jak zagrożona jest jej reputacja? Czy mój prywatny majątek także jest w niebezpieczeństwie? Jak się w takiej sytuacji bronić? Ile to wszystko może kosztować i jak zminimalizować straty? Czy składać wniosek o upadłość? Czy mogę skopiować dokumenty firmy na potrzeby swojej obrony? Co mi grozi w najgorszym wypadku?

Na czym polega nasza pomoc?

Od wielu lat specjalizujemy się w pomocy prawnej w takich właśnie sprawach. Bo jest wiele rzeczy, które można legalnie zrobić, aby wyjść z trudnej sytuacji lub znacząco ją poprawić. W naszej praktyce analizujemy trzy główne ryzyka: dla Ciebie, dla firmy oraz dla majątku rodziny, który także może być zagrożony w takich sprawach. Naszą zasadniczą rolą jest obrona w sprawie karnej, ale ona rozpoczyna się od przygotowania i doradztwa, które mogą wyeliminować ryzyko w każdym ze wskazanych obszarów. Sprawdzamy czy rzeczywiście grozi Ci poważna sprawa karna i jeśli tylko jest to możliwe na tym etapie, przedstawiamy Ci jak naszym zdaniem może się ona skończyć. Jeśli sprawa karna już się toczy, poza obroną Cię, czyli adwokacką klasyką, analizujemy także możliwe konsekwencje sprawy dla firmy i majątku osobistego Twojego i Twojej rodziny. Wiele da się zrobić, żeby odnaleźć popełnione błędy i poprawić sytuację na każdym z tych frontów.

Rozumiemy, że proces może Cię przytłaczać i nie ma w tym niczego dziwnego. Dla wielu ludzi są to nowe i poważne problemy, w których rozwiązaniu potrzebna jest pomoc doświadczonych specjalistów. Sprawdź jak oceniają nas ludzie, których bronimy w takich sprawach.

Jak się zaczyna współpraca z nami?

Pracę nad każdą sprawą zaczynamy od spotkania i rozmowy, a wstępna konsultacja, w czasie której poznajemy Twoją sytuację, jest u nas zupełnie darmowa. Możemy ją odbyć online i możesz umówić ją tutaj. Wszystko o czym rozmawiamy jest objęte tajemnicą adwokacką, której dotrzymanie traktujemy bardzo poważnie. Prowadzimy sprawy w całej Polsce, ale w trakcie wstępnej konsultacji ustalimy, czy w Twoim przypadku jest to opłacalne i czy warto z nami współpracować pomimo dzielącej nas odległości. Często zależy to od wagi sprawy i nakładu naszej pracy, więc warto poświęcić 20 minut, żeby sobie wyjaśnić najważniejsze kwestie. Możesz mieć pewność, że na spotkaniu nie będziemy używać niezrozumiałego prawniczego języka, który powoduje więcej wątpliwości niż ich rozwiązuje.

Ile kosztują nasze usługi?

Jeśli chodzi o cenę naszych usług, jesteśmy zdeterminowani, żeby nasi klienci uważali naszą pomoc za wartą swojej ceny. Ponieważ każda sprawa jest inna, nie stosujemy sztywnego cennika, który możemy tu umieścić. Ze wskazówek dotyczących ceny możemy jednak dodać, że większość naszych klientów to mali i średni przedsiębiorcy, specjaliści i menedżerowie oraz ludzie, którzy określają samych siebie jako klasa średnia.

Jeśli myślisz, że potrzebujesz naszej pomocy lub masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości dotyczące naszej usługi, umów bezpłatną 20-minutową konsultację wypełniając krótki formularz.

    Link do polityki prywatności.

    Regulamin Bezpłatnej Konsultacji