Potrzebuję adwokata dla bliskiego w więzieniu lub areszcie

Skoro czytasz te słowa, zakładamy, że obawiasz się o swojego bliskiego, który przebywa w areszcie lub więzieniu. Wiemy jak duży to stres i jak wielkie wyzwanie. Zapewne pytania, które sobie zadajesz dotyczą tego jak najskuteczniej możesz mu pomóc. Jak sprawić, żeby szybko opuścił więzienie? Czy nie dzieje mu się krzywda? Czy można go przenieść do innego zakładu karnego? Jak się z nim sprawnie kontaktować i przesyłać pieniądze? Co mogę samemu załatwić w jego imieniu? Co mówić reszcie rodziny? Co z domem i firmą? Czy zagrożony jest wspólny majątek? Być może zastanawiasz się czy Tobie może grozić niebezpieczeństwo i czy policja może wrócić na przeszukanie do domu?

Na czym polega nasza pomoc?

Są to bardzo istotne pytania. Od 40 lat zajmujemy się obroną osób, które zostały aresztowane i pomocą ich rodzinom. Wiemy jak trudne chwile przeżywa osoba w więzieniu, ale także jej bliscy. Specyfika naszej pracy polega na tym, że pomagamy nie tylko w możliwie szybkim opuszczeniu aresztu, ale zajmujemy się także analizą sytuacji rodziny i jej majątku, gdyż wiemy że więzienie jest tymczasowe, ale jego konsekwencje mogą być trwałe. Dbamy o to, żeby niewinny nie został skazany, winny nie został ukarany zbyt surowo, a uczciwie zgromadzony majątek całej rodziny nie został zabrany przez skarb państwa na skutek błędów jednej osoby.

Rozumiemy, że proces może Cię przytłaczać i nie ma w tym niczego dziwnego. Dla wielu ludzi są to nowe i poważne problemy, w których rozwiązaniu potrzebna jest pomoc doświadczonych specjalistów. Sprawdź jak oceniają nas ludzie, których bronimy w takich sprawach.

Jak się zaczyna współpraca z nami?

Pracę nad każdą sprawą zaczynamy od spotkania i rozmowy, a wstępna konsultacja, w czasie której poznajemy Twoją sytuację, jest u nas zupełnie darmowa. Możemy ją odbyć online i możesz umówić ją tutaj. Wszystko o czym rozmawiamy jest objęte tajemnicą adwokacką, której dotrzymanie traktujemy bardzo poważnie. Prowadzimy sprawy w całej Polsce, ale w trakcie wstępnej konsultacji ustalimy, czy w Twoim przypadku jest to opłacalne i czy warto z nami współpracować pomimo dzielącej nas odległości. Często zależy to od wagi sprawy i nakładu naszej pracy, więc warto poświęcić 20 minut, żeby sobie wyjaśnić najważniejsze kwestie. Możesz mieć pewność, że na spotkaniu nie będziemy używać niezrozumiałego prawniczego języka, który powoduje więcej wątpliwości niż ich rozwiązuje.

Ile kosztują nasze usługi?

Jeśli chodzi o cenę naszych usług, jesteśmy zdeterminowani, żeby nasi klienci uważali naszą pomoc za wartą swojej ceny. Ponieważ każda sprawa jest inna, nie stosujemy sztywnego cennika, który możemy tu umieścić. Ze wskazówek dotyczących ceny możemy jednak dodać, że większość naszych klientów to mali i średni przedsiębiorcy, specjaliści i menedżerowie oraz ludzie, którzy określają samych siebie jako klasa średnia.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej usługi, umów bezpłatną 20-minutową konsultację wypełniając krótki formularz.

    Link do polityki prywatności.

    Regulamin Bezpłatnej Konsultacji