Potrzebuję obrońcy po wyroku sądu karnego

Skoro czytasz te słowa, prawdopodobnie wobec Ciebie lub Twojego bliskiego zapadł niekorzystny wyrok sądu karnego. Być może kara jest zbyt surowa, a może nawet wyrok jest zupełnie niesprawiedliwy i zastanawiasz się co możesz jeszcze zrobić, żeby poprawić sytuację swoją lub swojego bliskiego. Czy można się jeszcze odwołać? Czy można odroczyć wykonanie kary? Czy można odbyć karę w domu, z bransoletką na nodze? Czy można karę jeszcze zmienić lub skrócić? Czy można karę odbyć zagranicą, w innym państwie niż Polska?

Na czym polega nasza pomoc?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że w wielu wypadkach wyrok sądu nie kończy sprawy karnej. Oprócz możliwości odwołania się, także do Sądu Najwyższego, istnieje wiele możliwości poprawienia swojej sytuacji na etapie kiedy kara ma być, lub już jest wykonywana. Nasza pomoc polega na odwoływaniu się od wyroku do wszystkich możliwych organów, ale także na zgodnym z prawem złagodzeniu skutków wyroku. Jest wiele życiowych sytuacji, które sąd musi uwzględnić na Twoją korzyść już na etapie odbywania kary więzienia czy płacenia grzywny. Odroczenie wykonania kary więzienia, przerwa w takiej karze, dozór elektroniczny w domu zamiast więzienia, skrócenie kary za dobre sprawowanie, rozłożenie grzywny na raty, to tylko niektóre przykłady sposobów na zgodne z prawem złagodzenie skutków wyroku. We wszystkich tych sprawach nasza kancelaria specjalizuje się od dziesięcioleci.

Rozumiemy, że zwłaszcza z surowym i niesprawiedliwym wyrokiem trudno się pogodzić i jest to bardzo obciążająca sytuacja. Nie ma niczego dziwnego w tym, że tak czujesz. Dla wielu ludzi rodzi to nowe i poważne problemy, w których rozwiązaniu potrzebna jest pomoc doświadczonych specjalistów. Sprawdź jak oceniają nas ludzie, których reprezentujemy w takich sprawach.

Jak się zaczyna współpraca z nami?

Pracę nad każdą sprawą zaczynamy od spotkania i rozmowy, a wstępna konsultacja, w czasie której poznajemy Twoją sytuację, jest u nas zupełnie darmowa. Możemy ją odbyć online i możesz umówić ją tutaj. Wszystko o czym rozmawiamy jest objęte tajemnicą adwokacką, której dotrzymanie traktujemy bardzo poważnie. Prowadzimy sprawy w całej Polsce, ale w trakcie wstępnej konsultacji ustalimy, czy w Twoim przypadku jest to opłacalne i czy warto z nami współpracować pomimo dzielącej nas odległości. Często zależy to od wagi sprawy i nakładu naszej pracy, więc warto poświęcić 20 minut, żeby sobie wyjaśnić najważniejsze kwestie. Możesz mieć pewność, że na spotkaniu nie będziemy używać niezrozumiałego prawniczego języka, który powoduje więcej wątpliwości niż ich rozwiązuje.

Ile kosztują nasze usługi?

Jeśli chodzi o cenę naszych usług, jesteśmy zdeterminowani, żeby nasi klienci uważali naszą pomoc za wartą swojej ceny. Ponieważ każda sprawa jest inna, nie stosujemy sztywnego cennika, który możemy tu umieścić. Ze wskazówek dotyczących ceny możemy jednak dodać, że większość naszych klientów to ludzie, którzy określają samych siebie jako klasa średnia, a także mali i średni przedsiębiorcy, specjaliści czy menedżerowie.

Jeśli myślisz, że potrzebujesz naszej pomocy lub masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości dotyczące naszej usługi, umów bezpłatną 20-minutową konsultację wypełniając krótki formularz.

    Link do polityki prywatności.

    Regulamin Bezpłatnej Konsultacji