Potrzebuję obrońcy w sprawie karnej

 

Niezależnie od tego jakie przestępstwo jest Ci zarzucane, zdajemy sobie sprawę z tego jak duże jest to dla Ciebie obciążenie. Nieważne czy sprawa dotyczy pieniędzy, narkotyków, pobicia, wypadku drogowego, czy czegoś jeszcze innego, wizja samodzielnego zmierzenia się z polskim wymiarem sprawiedliwości nie wygląda optymistycznie. Skoro czytasz te słowa, pewnie zadajesz sobie pytania o to jakie są szanse na uniewinnienie, czy w razie skazania pójdziesz do więzienia, ile to wszystko potrwa, ile może Cię kosztować i w jaki sposób dotknie Twoich najbliższych.

Na czym polega nasza pomoc?

Wszystkie te kwestie są dla nas bardzo istotne. Wierzymy, że każdy ma prawo do sprawiedliwego procesu, bez względu na to, czy przyznaje się do winy, czy nie. My pomagamy przygotować najlepszą strategię obrony, sprawdzamy materiał dowodowy i szukamy wszelkich możliwych okoliczności łagodzących. Nie obiecujemy cudów, ale też nie pozostawimy nikogo na pożarcie systemowi sprawiedliwości. Jasno oceniamy sytuację i przedstawiamy możliwe scenariusze. Nie oceniamy decyzji naszych Klientów i twardo stoimy przy ich boku do samego końca procesu… a gdy zachodzi potrzeba, odwołujemy się od wyroku.

Rozumiemy, że proces może Cię przytłaczać i nie ma w tym niczego dziwnego. Dla wielu ludzi są to nowe i poważne problemy, w których rozwiązaniu potrzebna jest pomoc doświadczonych specjalistów. Sprawdź jak oceniają nas ludzie, których bronimy w takich sprawach.

Jak się zaczyna współpraca z nami?

Pracę nad każdą sprawą zaczynamy od spotkania i rozmowy, a wstępna konsultacja, w czasie której poznajemy Twoją sytuację, jest u nas zupełnie darmowa. Możemy ją odbyć online i możesz umówić ją tutaj. Wszystko o czym rozmawiamy jest objęte tajemnicą adwokacką, której dotrzymanie traktujemy bardzo poważnie. Prowadzimy sprawy w całej Polsce, ale w trakcie wstępnej konsultacji ustalimy, czy w Twoim przypadku jest to opłacalne i czy warto z nami współpracować pomimo dzielącej nas odległości. Często zależy to od wagi sprawy i nakładu naszej pracy, więc warto poświęcić 20 minut, żeby sobie wyjaśnić najważniejsze kwestie. Możesz mieć pewność, że na spotkaniu nie będziemy używać niezrozumiałego prawniczego języka, który powoduje więcej wątpliwości niż ich rozwiązuje.

Ile kosztują nasze usługi?

Jeśli chodzi o cenę naszych usług, jesteśmy zdeterminowani, żeby nasi klienci uważali naszą pomoc za wartą swojej ceny. Ponieważ każda sprawa jest inna, nie stosujemy sztywnego cennika, który możemy tu umieścić. Ze wskazówek dotyczących ceny możemy jednak dodać, że większość naszych klientów to mali i średni przedsiębiorcy, specjaliści i menedżerowie oraz ludzie, którzy określają samych siebie jako klasa średnia.

Jeśli myślisz, że potrzebujesz naszej pomocy lub masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości dotyczące naszej usługi, umów bezpłatną 20-minutową konsultację wypełniając krótki formularz.

    Link do polityki prywatności.

    Regulamin Bezpłatnej Konsultacji