Potrzebuję pomocy prawnej jako rodzic młodego sportowca

Kariera sportowa wymaga poświęceń oraz hektolitrów potu wylanych na codziennych treningach. Jako rodzic młodego sportowca widzisz już pewnie, że wraz z rozwojem córki lub syna, przybywa problemów organizacyjnych i prawnych, które rodzą więcej pytań niż odpowiedzi. Czy pierwsza umowa z klubem zabezpiecza interesy dziecka? Czy menedżer proponuje sprawiedliwe warunki? Czy mogę przenieść dziecko do innego klubu nie płacąc ekwiwalentu za wyszkolenie? Kto odpowiada za opiekę nad dzieckiem w czasie zajęć sportowych? Kto ponosi odpowiedzialność za wypadek w czasie treningu sportowego?

Na czym polega nasza pomoc?

Prawo sportowe to nie tylko specjalność, to przede wszystkim pasja do sportu, która jest podstawą specjalności. Chcemy pozwolić sportowcom skupić się na tym, co dla nich najważniejsze, a rodzicom umożliwić cieszenie się sukcesami dziecka, zdejmując z nich obowiązek analizowania zapisów kontraktowych, umów sponsorskich lub przepisów związkowych.

Wiele osób wchodząc do świata sportu jako rodzic młodego sportowca, odczuwa przytłoczenie problemami prawnymi i organizacyjnymi które się z tym wiążą. Im  większy talent sportowy, tym więcej ludzi chce wykorzystać młodego i nieświadomego swoich praw człowieka. Jest naturalne, że jako rodzic chcesz temu zapobiec. Jako adwokaci, rodzice i pasjonaci sportu dobrze to rozumiemy. Naszym zdaniem w rozwiązaniu problemów, które wtedy powstają potrzebna jest pomoc doświadczonych specjalistów. Sprawdź jak oceniają nas ludzie, którym pomagamy w takich sprawach.

Jak się zaczyna współpraca z nami?

Pracę nad każdą sprawą zaczynamy od spotkania i rozmowy, a wstępna konsultacja, w czasie której poznajemy Twoją sytuację, jest u nas zupełnie darmowa. Możemy ją odbyć online i możesz umówić ją tutaj. Wszystko o czym rozmawiamy jest objęte tajemnicą adwokacką, której dotrzymanie traktujemy bardzo poważnie. Prowadzimy sprawy w całej Polsce, ale w trakcie wstępnej konsultacji ustalimy, czy w Twoim przypadku jest to opłacalne i czy warto z nami współpracować pomimo dzielącej nas odległości. Często zależy to od wagi sprawy i nakładu naszej pracy, więc warto poświęcić 20 minut, żeby sobie wyjaśnić najważniejsze kwestie. Możesz mieć pewność, że na spotkaniu nie będziemy używać niezrozumiałego prawniczego języka, który powoduje więcej wątpliwości niż ich rozwiązuje.

Ile kosztują nasze usługi?

Jeśli chodzi o cenę naszych usług, jesteśmy zdeterminowani, żeby nasi klienci uważali naszą pomoc za wartą swojej ceny. Ponieważ każda sprawa jest inna, nie stosujemy sztywnego cennika, który możemy tu umieścić. Ze wskazówek dotyczących ceny możemy jednak dodać, że większość naszych klientów to mali i średni przedsiębiorcy, specjaliści i menedżerowie oraz ludzie, którzy określają samych siebie jako klasa średnia.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej usługi, umów bezpłatną 20-minutową konsultację wypełniając krótki formularz.

    Link do polityki prywatności.

    Regulamin Bezpłatnej Konsultacji