Potrzebuję pomocy prawnej w uzyskaniu odszkodowania

Skoro czytasz te słowa, prawdopodobnie Tobie lub Twojemu bliskiemu stała się krzywda. Niezależnie od tego, czy wynika ona z wypadku drogowego, pobicia, pomówienia czy nieuczciwego zachowania wspólnika lub kontrahenta, należy Ci się odszkodowanie. Świadomość tego faktu, którą pewnie już masz, dopiero uruchamia szereg pytań. Jak wysokie może być to odszkodowanie? Kiedy je dostaniesz? Jakie są szanse wygranej? Co musisz przygotować, żeby nie dać się zaskoczyć drugiej stronie? Być może poza brakiem doświadczenia w takich sprawach, zdarzenie które wywołało szkodę było na tyle stresujące, że wolisz się odciąć od tej sprawy i powierzyć jej prowadzenie komuś innemu.

Na czym polega nasza pomoc?

Oferujemy pracę zespołu doświadczonych adwokatów, którzy szacują wysokość odszkodowania, pomagają zebrać dowody winy sprawcy, twardo negocjują z drugą stroną, a jeśli trzeba prowadzą sprawę w sądzie, na wszystkich jej etapach. Od Ciebie zależy, czy chcesz się bezpośrednio angażować w sprawę, czy też Twój udział ograniczyć do niezbędnego minimum, aby nie przeżywać tego co się stało po raz kolejny.

Oszacowanie tego jakie odszkodowanie należy się Tobie lub Twojemu bliskiemu, a następnie wywalczenie go, nie jest zadaniem łatwym. Wymaga to wiedzy i doświadczenia w takich sprawach, którego brakuje osobom nie będącym prawnikami. Jest racjonalne, że szukasz pomocy doświadczonych specjalistów, a w dodatku jest prawdopodobne, że sprawca szkody także wynajmie adwokata. Sprawdź jak oceniają nas ludzie, którym pomagamy w takich sprawach.

Jak się zaczyna współpraca z nami?

Pracę nad każdą sprawą zaczynamy od spotkania i rozmowy, a wstępna konsultacja, w czasie której poznajemy Twoją sytuację, jest u nas zupełnie darmowa. Możemy ją odbyć online i możesz umówić ją tutaj. Wszystko o czym rozmawiamy jest objęte tajemnicą adwokacką, której dotrzymanie traktujemy bardzo poważnie. Prowadzimy sprawy w całej Polsce, ale w trakcie wstępnej konsultacji ustalimy, czy w Twoim przypadku jest to opłacalne i czy warto z nami współpracować pomimo dzielącej nas odległości. Często zależy to od wagi sprawy i nakładu naszej pracy, więc warto poświęcić 20 minut, żeby sobie wyjaśnić najważniejsze kwestie. Możesz mieć pewność, że na spotkaniu nie będziemy używać niezrozumiałego prawniczego języka, który powoduje więcej wątpliwości niż ich rozwiązuje.

Ile kosztują nasze usługi?

Jeśli chodzi o cenę naszych usług, jesteśmy zdeterminowani, żeby nasi klienci uważali naszą pomoc za wartą swojej ceny. Ponieważ każda sprawa jest inna, nie stosujemy sztywnego cennika, który możemy tu umieścić. Ze wskazówek dotyczących ceny możemy jednak dodać, że większość naszych klientów to mali i średni przedsiębiorcy, specjaliści i menedżerowie oraz ludzie, którzy określają samych siebie jako klasa średnia.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej usługi, umów bezpłatną 20-minutową konsultację wypełniając krótki formularz.

    Link do polityki prywatności.

    Regulamin Bezpłatnej Konsultacji