Potrzebuję pomocy prawnej związanej z umową

Napisanie umowy lub przeanalizowanie propozycji drugiej strony i tego co kryje się w “drobnym druczku” wymaga wiedzy prawniczej i skrupulatności. Prawdopodobnie zastanawiasz się czy pomyślałeś o wszystkim i czy znasz wszystkie konsekwencje tego na co się umawiasz. Czy poradzisz sobie w czasie negocjacji, kiedy trzeba będzie na bieżąco reagować na propozycje drugiej strony. Rozważasz czy możesz się lepiej zabezpieczyć, jak to zrobić i co będzie, jeśli druga strona nie wywiąże się z umowy. Czy w takiej sytuacji konieczna jest sprawa w sądzie, czy też można polubownie rozwiązać problem.

Na czym polega nasza pomoc?

Znamy problemy, które wiążą się z umowami, ponieważ od lat zajmujemy się tworzeniem umów, negocjowaniem ich i rozwiązywaniem sporów, które z umów wynikają. Sporządzamy wszelkiego rodzaju umowy, a także analizujemy te już istniejące, by sprawdzić, czy są one maksymalnie korzystne dla naszych Klientów. Konsultujemy projekty aktów notarialnych, pomagamy zgłosić reklamację i wypowiedzieć umowę. Prowadzimy spory pozasądowe i sprawy sądowe, od sądów rejonowych po Sąd Najwyższy.

Stworzenie i wykonanie umowy może być sporym wyzwaniem dla ludzi, którzy nie są prawnikami, zwłaszcza jeśli druga strona wynajęła prawnika. Jest naturalne i racjonalne, że chcesz wyrównać szanse i najlepiej zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę, a do tego potrzebna jest pomoc doświadczonych specjalistów. Sprawdź jak oceniają nas ludzie, którym pomagamy w takich sprawach.

Jak się zaczyna współpraca z nami?

Pracę nad każdą sprawą zaczynamy od spotkania i rozmowy, a wstępna konsultacja, w czasie której poznajemy Twoją sytuację, jest u nas zupełnie darmowa. Możemy ją odbyć online i możesz umówić ją tutaj. Wszystko o czym rozmawiamy jest objęte tajemnicą adwokacką, której dotrzymanie traktujemy bardzo poważnie. Prowadzimy sprawy w całej Polsce, ale w trakcie wstępnej konsultacji ustalimy, czy w Twoim przypadku jest to opłacalne i czy warto z nami współpracować pomimo dzielącej nas odległości. Często zależy to od wagi sprawy i nakładu naszej pracy, więc warto poświęcić 20 minut, żeby sobie wyjaśnić najważniejsze kwestie. Możesz mieć pewność, że na spotkaniu nie będziemy używać niezrozumiałego prawniczego języka, który powoduje więcej wątpliwości niż ich rozwiązuje.

Ile kosztują nasze usługi?

Jeśli chodzi o cenę naszych usług, jesteśmy zdeterminowani, żeby nasi klienci uważali naszą pomoc za wartą swojej ceny. Ponieważ każda sprawa jest inna, nie stosujemy sztywnego cennika, który możemy tu umieścić. Ze wskazówek dotyczących ceny możemy jednak dodać, że większość naszych klientów to mali i średni przedsiębiorcy, specjaliści i menedżerowie oraz ludzie, którzy określają samych siebie jako klasa średnia.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej usługi, umów bezpłatną 20-minutową konsultację wypełniając krótki formularz.

    Link do polityki prywatności.

    Regulamin Bezpłatnej Konsultacji