Zostałem pokrzywdzony przestępstwem i potrzebuję adwokata

Nieważne czy jest to pobicie, oszustwo, wypadek samochodowy, czy też inne przestępstwo, wywiera ono wielki wpływ na życie pokrzywdzonego. Niestety nie zawsze w takiej sytuacji, pomoc organów państwa jest na wystarczającym poziomie. Pozostawienie sprawy samej sobie oznacza ryzyko, że proces będzie toczył się długo, niemal bez Twojego udziału, a jego wynik będzie niepewny i nieuwzględniający Twoich interesów.

Na czym polega nasza pomoc?

Jako adwokaci reprezentujący pokrzywdzonego staramy się, aby sprawiedliwości stało się zadość i aby sprawca zapłacił za swój czyn. Sprawiedliwa kara i godne odszkodowanie nie cofną czasu, ale pozwolą na powrót do normalnego życia. Dbamy o to, aby sprawca nie przeciągał procesu odwlekając swoją odpowiedzialność i aby w sprawie zapadł sprawiedliwy wyrok, który będzie uwzględniał Twoją krzywdę.

Rozumiemy, że zetknięcie z wymiarem sprawiedliwości, nawet jako pokrzywdzony, nie jest sytuacją komfortową. Nie ma w takim odczuciu niczego dziwnego. Dla wielu ludzi rodzi to nowe i poważne problemy, w których rozwiązaniu potrzebna jest pomoc doświadczonych specjalistów. Sprawdź jak oceniają nas ludzie, którym pomagamy w takich sprawach.

Jak się zaczyna współpraca z nami?

Pracę nad każdą sprawą zaczynamy od spotkania i rozmowy, a wstępna konsultacja, w czasie której poznajemy Twoją sytuację, jest u nas zupełnie darmowa. Możemy ją odbyć online i możesz umówić ją tutaj. Wszystko o czym rozmawiamy jest objęte tajemnicą adwokacką, której dotrzymanie traktujemy bardzo poważnie. Prowadzimy sprawy w całej Polsce, ale w trakcie wstępnej konsultacji ustalimy, czy w Twoim przypadku jest to opłacalne i czy warto z nami współpracować pomimo dzielącej nas odległości. Często zależy to od wagi sprawy i nakładu naszej pracy, więc warto poświęcić 20 minut, żeby sobie wyjaśnić najważniejsze kwestie. Możesz mieć pewność, że na spotkaniu nie będziemy używać niezrozumiałego prawniczego języka, który powoduje więcej wątpliwości niż ich rozwiązuje.

Ile kosztują nasze usługi?

Jeśli chodzi o cenę naszych usług, jesteśmy zdeterminowani, żeby nasi klienci uważali naszą pomoc za wartą swojej ceny. Ponieważ każda sprawa jest inna, nie stosujemy sztywnego cennika, który możemy tu umieścić. Ze wskazówek dotyczących ceny możemy jednak dodać, że większość naszych klientów to mali i średni przedsiębiorcy, specjaliści i menedżerowie oraz ludzie, którzy określają samych siebie jako klasa średnia.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej usługi, umów bezpłatną 20-minutową konsultację wypełniając krótki formularz.

    Link do polityki prywatności.

    Regulamin Bezpłatnej Konsultacji